01 Ноябрь 2020

Як купити квартиру в новобудові

260 раз

Перш ніж купити квартиру в новобудові, потрібно кілька разів подумати, тому що ціни на житло ростуть з кожним роком і багато хто купує його раз у житті. Потрібно розглянути всі можливі варіанти, щоб звузити коло пошуку і знайти відповідне житло.

Це багато в чому заощадить час і захистить від ризиків, покупки невідповідного житла. Важливо враховувати ряд критеріїв, від інфраструктури до вартості квартири, щоб знайти варіант, відповідний вимогам.

Основні критерії вибору житла в новобудовах

У кожного покупця свої переваги щодо житла, але в будь-якому випадку починати пошук квартири потрібно з аналізу ринку і загальних тенденцій. Таким чином можна з'ясувати середню вартість квартир в різних сегментах, і вибрати відповідний для себе варіант.

Крім цього, вибираючи квартиру в новобудові на https://linevichgroup.com.ua, фахівці радять звертати увагу на наступні критерії:

 • вартість житла;
 • розвиток інфраструктури;
 • планування;
 • стан квартири;
 • характеристики новобудови;
 • наявність служби безпеки.

Від цих критеріїв залежить подальший комфорт проживання в новобудові, тому не варто поспішати з покупкою квартири та погоджуватися на перший-ліпший варіант.

Коли краще купувати квартиру?

Якщо бюджет обмежений, фахівці рекомендують купувати житло на стадії котловану, щоб заощадити. Але це великий ризик, тому що:

 • будинок можуть не добудувати;
 • забудовник затягне з веденням житлового комплексу в експлуатацію;
 • будівництво можуть заморозити, чи опротестувати.

Попри наявні ризики, багато хто погоджується на угоду, тому що недобудоване житло обходиться в кілька разів дешевше. До того ж, якщо купити квартиру в майже готовому будинку, то майбутні власники нічим не ризикують.

Також можна купити квартиру в другому будинку, після здачі забудовником першого в експлуатацію, щоб переконатися в чистоті його намірів і перевірити репутацію.

Як заощадити на покупці?

Забудовники зацікавлені продати квартири якомога швидше, щоб перейти до реалізації нових проектів і заробити, тому вони часто роблять знижки та пропонують вигідні умови.

У зв'язку з цим, покупці можуть купити квартиру з подвійною вигодою, якщо:

 • Виберуть квартиру на першому або останньому поверсі. Такі квартири завжди коштують дешевше, тому що покупці бояться проблем з покрівлею і підвалами. Але насправді, в новобудовах цих неприємностей немає, тому що використовуються нові технології та матеріали.
 • Відразу виплатять всю вартість житла. Для таких клієнтів забудовники роблять знижки, тому що зацікавлені окупити витрати витрачені на будівництво.
 • Куплять квартиру на передодні нового року або інших свят, коли компанії пропонують непогані знижки та влаштовують різні акції. Дізнатися які акції й коли проводить компанія, можна на сайті забудовника.
 • Куплять житло з чистовою обробкою, щоб не витрачати зайві гроші на ремонт. З огляду на вартість будівельних матеріалів і оплату послуг фахівців, квартири з оздобленням обходяться власникам набагато дешевше.

Якщо ж власники не можуть відразу оплатити всю вартість квартири, завжди можна домовитися про розстрочку і кредиті, тому що забудовники охоче йдуть на зустріч покупцям.

Вибір забудовника

Визначившись з основними критеріями вибору квартир в новобудовах, залишається знайти надійного забудовника, щоб безпечно купити житло.

На ринку багато різних компаній, що пропонують покупку квартир в новобудовах. Але далеко не всі дають гарантії, тому щоб знизити ризик потрібно уважно вивчати наявні на сайті компанії документи та читати відгуки покупців.

Таким чином можна самостійно купити квартиру і готуватися до довгоочікуваного переїзду.

You have no rights to post comments