16 Апрель 2019

Збірні дерев'яні будинки Jelovica в Україні за вигідною ціною

1478 раз

Останнім часом все більше людей замислюються про те, що придбати сучасний будинок. Однак вимог до нього дуже багато. Так, він повинен бути зручний і теплий, а догляд за ним повинен бути досить економічним, адже цей пункт дуже цінується сучасними людьми, які вміють будувати плани і точно знають, як потрібно економити. Але чи може будинок бути по-справжньому економним, однак при цьому не втрачати своїх базових характеристик, тобто бути надійним і міцним, а також зручним для проживання навіть великої родини.

Скільки коштує купити збірний будинок в Україні?

Пропонуємо вам придбати сучасний збірний будинок від компанії Jelovica в Україні. Це рішення гарантовано стане найвигіднішим для вашої родини. За мінімальну плату ви отримаєте практичний будинок, в якому буде зручно всій вашій родині. Будинок робиться так, щоб мати повну готовність після заводського випуску. Він становить собою комплект, який має в собі стіни, в які встановлені дерев'яні вікна. Також у комплектації використовуються двері класу преміум. Також встановлюються вбудовані ролети і москітні сітки. Звичайно, кожного потенційного клієнта цікавить, з якого матеріалу виготовляються стіни і основні елементи будинку. У цьому випадку використовується клеєний брус найвищої якості. При установці виробляється викришування елементів в необхідні для замовника відтінки.

В широкому розумінні будинок являє собою конструктор. Якщо попередньо провести підготовку фундаменту, то збірка будинку не займає багато часу. Фахівцям достатньо тижня для того, щоб зібрати всі елементи будинку і привести його в ідеальний зовнішній вигляд.

Збірні словенські будинку "під ключ"

Потрібно відзначити, що збірні будинки відповідають найвищим вимогам словенських стандартів, тому ви можете бути впевнені, що купуєте найкращий будинок за оптимальною вигідною ціною. Гарантуються високі показники екологічності, а також пожежної безпеки. Ви також можете не хвилюватися про конструкції у разі сейсмічної активності. Розробники подбали про високий рівень енергозбереження.

Всі конструкції супроводжуються відповідними сертифікатами. На сьогодні все більше людей вибирають для себе збірні будинки Jelovica, проекти яких ви можете переглянути за посиланням https://jelovica.ua/uk/stroitelstvo-domov-marles-ukr/proekti-budinkiv/. Вони вже встигли отримати визнання і авторитет по всій Європі. Життя в такому будинку буде зручним і комфортним, ви можете не турбуватися про здоров'я дітей і близьких. Це стане вигідним капіталовкладенням для вашої родини.

You have no rights to post comments