08 Май 2024

Де застосовується листовий пластик ПВХ

50 раз

Залежно від технології виготовлення й компонентів, що входять до складу матеріалу, виділяють різні види ПВХ, поміж яких особливої уваги заслуговує спінений листовий пластик. Завдяки додаванню до полімеру спеціальних хімічних речовин запускається процес спінення, в результаті якого матеріал набуває унікальних властивостей, що значно розширюють сферу його застосування. Спінений ПВХ легкий і має невисоку щільність, вирізняється високими показниками стійкості до ударів, впливу вологи, а також забезпечує відмінну звукоізоляцію й теплоізоляцію. 

Сфера застосування листового ПВХ

Беручи до уваги особливі властивості листового спіненого пластику, сфера його застосування досить різноманітна. Для розв’язання різних задач якісний лист ПВХ спінений дивіться тут, де представлений на вибір широкий асортимент матеріалів виробничо-промислового призначення, які відповідають високим стандартам якості. 

В різних галузях промисловості спінені листи ПВХ знаходять своє застосування:

  • для створення конструкцій зовнішньої реклами, включно зі стендами, вивісками, об’ємними буквами, щитами й вітринами з різним оформленням і освітленням;
  • в будівництві для монтажу віконних укосів, перегородок, монтажу систем вентиляції, звукової та теплової ізоляції, а також створення перегородок в приміщеннях з підвищеною вологістю, як то басейни, сауни чи ванні кімнати;
  • в електротехнічній галузі для монтажу кабельних каналів, електротехнічних щитів й інших конструкцій;
  • в легкій промисловості завдяки екологічності й відсутності шкідливих чи токсичних для людини речовин листи ПВХ використовуються для виготовлення контейнерів та різних промислових конструкцій, що контактують з харчовими продуктами.  

На сайті компанії Електропласт можна детально ознайомитися з характеристиками й особливими властивостями листового пластику, а також обрати відповідний варіант, що підходить для реалізації конкретного виробничого або будівельного проєкту. Далі пропонуємо розглянути загальні характеристики спіненого ПВХ, які роблять цей матеріал незамінним у різних промислових галузях. 

В чому особливість спіненого пластику

Завдяки спеціальним компонентам, що входять до складу спіненого ПВХ, матеріал набуває особливих властивостей, які роблять його незамінним у різних галузях. Варто звернути увагу на такі властивості:

  • легкість завдяки наявності пор у структурі дозволяє суттєво знизити вагу готових виробів чи конструкцій;
  • звукоізоляційні властивості досягаються завдяки пористій фактурі, що не пропускає звукові коливання;
  • теплоізоляційні властивості роблять матеріал відмінним рішенням для утеплення будівель і виробництва матеріалів, що необхідні для зовнішніх утеплювальних робіт.

ПВХ завдяки відсутності шкідливих речовин абсолютно безпечний і може використовуватися без обмежень на об'єктах, пов'язаних з харчовою, медичною й іншими галузями з високими вимогами до якості й екологічності.

You have no rights to post comments