20 Май 2020

Сендвіч панелі для швидкого будівництва

504 раз

Вірно виконаний монтаж сандвіч панелей є одним із вирішальних чинників, які визначають міцність, а також довговічність використання будівлі. Саме тому вагоме значення потрібно приділяти не лише якості самого матеріалу, а також і додатковим матеріалам які використовуються при виконанні будівельних робіт. Придбавши сендвіч панелі монтаж потрібно виконувати із дотриманням існуючої технології. Важливо щоб монтажні роботи виконували кваліфіковані майстри.

Вибираючи сендвіч панелі монтаж із них може бути виконаний для стелі, або ж для стін. Кожен з різновидів даного матеріалу має свої особливості, від яких визначається і особливість застосування. Цей матеріал чудово себе зарекомендував при будівництві швидкомонтованих будівель. Варто зазначити, що кожна з різновидів робіт має конкретні особливості. Купуючи матеріал, потрібно вивчити технічну документацію, в якій зазвичай вказуються вузли кріплення, також це типи відповідних добірних елементів і, звичайно ж, відповідні способи застосування комплектуючих.

Технологія монтажу сендвіч панелей

Основні етапи монтажу:

• Збірка і подальша установка конструкцій.

• Виготовлення металевого каркаса. Необхідно ретельно очистити метал від корозії, а далі на його поверхню наноситься грунтовка алкідна.

• Далі виконується шар-підкладка, який буде ущільнюючим. З цією метою вибирають ущільнюючу стрічку.

• Збірка стін повинна починатися від цоколя або ж кута, а всередину замку наноситься силіконовий герметик.

• Збірка покрівлі повинна починатися від звісу до коника, а з'єднання панелей виконується з перекриттям.

• Проводиться монтаж добірних елементів.

Кожен етап повинен виконуватися якісно з дотриманням технології.

Підготовчі роботи

Буде потрібно закінчити всі раніше розпочаті роботи зі зведення каркаса майбутньої будови, а також його обробці. Далі виконується розмітка, де будуть виконані кріплення до колон.

Для підняття матеріалу рекомендовано використовувати механічний або вакуумний захоплювач.

Монтаж

Монтаж може бути виконаний кількома способами:

• Вертикальним. В даному випадку монтаж починається від кута споруджуваної будови.

• Горизонтальним. В даному випадку монтаж починається від фундаменту.

При необхідності можна виконати ізоляційний і герметизуючий шар між фундаментом і панеллю. З метою теплоізоляції і адгезії панелей з металевими конструкціями, на колони фіксується поліуретанова стрічка ущільнювача.

Важливо контролювати, щоб з'єднання замків було щільним. При суворих кліматичних умовах в зоні зведення будівлі, герметик рекомендовано закладати як із зовнішньої, так і з внутрішньої частини замку. Поперечний стик ущільнюється при використанні ізоляційного матеріалу.

Монтаж покрівельних елементів виконується при ухилі даху не більше 7 °. Необхідно контролювати цілісність полімерних матеріалів, стежити, щоб замок не порушувався. Установка починається від схилу до підвищення даху. Тільки після з'єднання замків укладається наступний ряд. В процесі монтажу наноситься герметик на замки.

You have no rights to post comments