21 Февраль 2022

3д обої: чому ми їх обираємо?

630 раз

Фотошпалери із 3D ефектом активно завойовують шанувальників по всій нашій країні. За допомогою цієї технології реалізуються просто унікальні проекти щодо зміни простору в житлових та офісних приміщеннях. Застосування 3д обоїв будь-де – це завжди 100% успіх.

Що являють собою 3D шпалери

3д обої https://domfotooboev.com.ua/ukr/foto/3d – це сучасні декоративні полотна, які виготовлені з високотехнологічних матеріалів і є широкоформатним зображенням з ефектом об'ємності на плоскій поверхні. Якщо ви шукаєте спосіб, який дозволить зробити інтер'єр будинку незвичайним і допоможе відобразити ваш внутрішній світ, то саме час відправитися в інтернет-магазин Дом фотообоїв і придбати собі щось гідне. Повірте, 3D шпалери вдихнуть новизну у ваше життя, а приміщення зроблять унікальним і не схожим на все, що ви бачили раніше.

Перевага фотошпалер з об'ємним зображенням

До переваг використання 3D шпалер при оформленні стін можна віднести:

  • оригінальне виконання;
  • екологічність;
  • практичність;
  • пожежну безпеку;
  • багатофункціональність;
  • доступну ціну.

Але найголовніше, що ви отримаєте – це стильний простір, який здивує не лише вас, але й усіх відвідувачів будинку.

Чого можна досягти, використовуючи 3D шпалери?

З їх допомогою можна легко та просто змінити простір, сконцентрувавши увагу на акцентній стіні. Монохромні стіни в цьому випадку підуть на задній план, залишивши для споглядання чудову перспективу.

3д обої здатні підкреслити стилістику інтер'єру та його функціональність. Наприклад, можна помістити у ванну об'ємний вид океану, в кухню – апетитні фрукти, в дитячу – яскраве зображення улюблених мультяшних героїв, а у спальню – берег нічного озера.

Фотошпалери – це готовий декор для будь-якого приміщення. Вони допоможуть створити оригінальну атмосферу. Їх можна порівняти з дорогою картиною, яку важливо правильно обрамити меблями відповідно до обраної стилістики – східної, скандинавської або європейської.

3д обої відмінно розширюють простір, приховують недоліки стін, які можуть виникнути після неякісного ремонту. Вони екологічні та надзвичайно прості у догляді. Більшість шпалер можна мити без шкоди для них, що дозволить зберігти зображення в первозданному вигляді довгі роки.

Фотошпалери, виконані з використанням 3D технологій – це можливість будь-якій людині зробити ремонт у своєму будинку швидко, стильно та бюджетно.

 

You have no rights to post comments