07 Январь 2023

Як правильно прийняти букет квітів?

49 раз

Важливо не лише правильно подарувати букет квітів, а й прийняти його. Наприклад, вам подарували шикарну композицію. Які подальші дії? Як ви подякуйте дарувальнику? Тут необхідно дотримуватись правил етикету. І не важливо, хто подарував букет: чоловік, діти, колега чи випадковий знайомий. Правильна реакція на розкішний подарунок – знак поваги дарувальнику, навіть якщо ви не любите квіти або у вас на них алергія.

3 основні правила

Замовляя доставку квітів Київ ніколи не питайте вартості букета. Причому це правило поширюється на будь-який подарунок, а не тільки на квіти. Прийнявши композицію, не варто одразу прибирати її убік. Виявіть повагу, відчуйте аромат квітів, похваліть смак дарувальника. Не варто показувати невдоволення, навіть якщо презент вам не подобається.

Існують правила квіткового етикету, які необхідно неухильно дотримуватись. Так ви виявите повагу до гостя і покажіть себе з кращого боку.

1. Виявіть подяку дарувальнику. 2. Знаючи, що вам подарують квіти, заздалегідь приготуйте для них вази. Прийнявши букет, поставте його в посудину на чільне місце. Гармонійно з будь-якими композиціями будуть виглядати скляні вази, але якщо таких немає, то використовуйте будь-яку ємність, яка не приховає красу квітів. вас важливі.

Важливо! Не варто говорити гостю, що букет надто дорогий і купувати його не варто.

Такі слова від жінки образять дарувальника, покажуть її неетичність та відсутність почуття такту. Він витратив час на вибір подарунка, а отже, був готовий витратити значну суму, щоб зробити вам приємне.

Досить виявити подяку за подаровану композицію та не висловлювати власну думку, якщо вона негативна.

Що потрібно врахувати, щоб букет був правильно прийнятий винуватцем урочистостей?

Флористика – це тонка наука. Неправильний вибір може спричинити негативну реакцію. Щоб такого не сталося, а торжество не було зіпсоване, зважте на деякі правила.

  1. Квіти повинні гармонійно вписатися у святковий захід. Якщо не вдається доповнити його букетом, краще обійтися без нього і вибрати інший подарунок.
  2. Вдала флористична композиція запам'ятається людині надовго. Але, потрібно грамотно поставитися до вибору. Хтось віддає перевагу складним букетам з кількох видів квітів, а комусь до вподоби монокомпозиції.
  3. Враховуйте привід для підбору букета. Якщо плануєте подати його на урочистому заході, то виберіть більш елегантну та об'ємну композицію. Для вручення без приводу зверніть увагу на ніжні та легкі квіти, відмовтеся від великої кількості пакувального паперу та додаткових прикрас.

Якщо вам не сподобався букет, не подайте вигляду. В іншому випадку, ви зіпсуєте настрій гостю, залишивши неприємні враження про торжество та про себе. Дарувальник опиниться в незручній ситуації, витративши на вас час і гроші даремно. А щоб наступного разу отримати букет улюблених квітів, натякніть йому про це після свята.

You have no rights to post comments