10 Май 2022

Особливості електричної підлоги

61 раз

А ви знаєте, що електрична підлога є надійною системою, призначеною для обігріву? На його основі можна вибудовувати систему для комфортного обігріву поверхні або використовувати його як повноцінну обігрівальну систему.

Він відрізняється від традиційних методів обігріву. Зазвичай у них тепло передається у вигляді конвекційного потоку. Тепла підлога дуже відрізняється від інших конструкцій і має позитивні властивості.

Систему вкручено всередину підлоги. Це допомагає збільшити основну площу всього приміщення. Покриття підлоги може бути будь-якого типу.

Тепла підлога електрична чудово підходить для приміщень з підвищеною вологістю.

Різновиди

Невелика порада! Тепла підлога електрична  - перед покупкою потрібно дізнатися про види. 

В даний час виробники для зручності та комфорту покупців створюють унікальні підлоги з підігрівом. Його кладуть під плитку чи будь-яку іншу поверхню.

Так само багато хто вбудовує підлогу під ламінат, стяжку або клей для плитки.

Підлоги електричного типу поділяються на:

  • кабель із підігрівом;
  • мат;
  • плівка з інфрачервоним випромінюванням.

Давайте розглянемо детальну інформацію про кожен варіант.

Підлоги з кабелем бувають двох видів (двожильні, одножильні). Вони можуть випускатися у вигляді спеціального кабелю, що гріє. А також мату або спеціальної секції.

Кабель часто використовують для підігріву холодних приміщень.

Вкладати підлогу необхідно за допомогою методу стяжки. Це може вимагати додаткових витрат і часу.

Мат

Складається такий вид нагрівальної підлоги зі скляного волокна. Зверху укладається спеціальний кабель з системою, що підігріває. Мат зазвичай використовують у тих місцях, де стяжку покласти немає можливості.

Поверхня в цьому випадку нагрівається завдяки своєму мату.

Але тут є свої мінуси, висока ціна.

Плівка з інфрачервоним світлом

Ця конструкція зроблена з карбонового стрижня та тонкої плівки. Інфрачервоне світло допомагає нагрівати плівку. Це схоже на сонячне тепло. Монтування відбувається під ламінарне покриття або лінолеум.

Вибір

Перед покупкою підлоги необхідно відразу визначитися з функціями обігріву. Можливо, вони нестимуть додатковий або основний варіант функціоналу.

Обов'язково зверніть увагу на потужність (ВТ), типи кабелю, які будуть використані для обігріву квартири та загальну площу підігріву.

Переваги

Головна перевага електричної підлоги полягає у використанні практично з будь-яким покриттям, довгий термін служби, простота монтажу.

При бажанні конструкцію можна монтувати в домашніх умовах, не просячи допомоги у спеціалістів.

Купуйте покриття лише у спеціалізованих будівельних магазинах, де видають гарантію на обслуговування. 

You have no rights to post comments