19 Август 2021

Особливості придбання квартири в новобудові від забудовника

277 раз

Приймаючи рішення купити нерухомість в новобудові, вкрай важливо враховувати численні фактори. Завдяки цьому виключається ймовірність потрапляння на шахраїв з витікаючими негативними наслідками. Численні відгуки є підтвердженням.

На що звернути увагу

Перед покупкою нерухомості на сайті новобудови настійно рекомендується спочатку визначитися, на якому саме етапі оптимальним рішенням стане оформлення угоди. Від цього безпосередньо залежить, які варіанти розглядати в найближчому майбутньому. Також рекомендується попередньо вивчити ринок, в іншому випадку підвищуються ризики упущення якихось важливих деталей. Наприклад, необхідно дізнатися, яке будівництво ведеться поблизу або планується її організація. Зведені багатоповерхові будинки здатні закривати привабливий вигляд з вікон.

Додатково рекомендується загострити увагу на наступних факторах:

  • зав'ялених вартість і намічена тенденція на зниження або зростання;
  • реальне співвідношення попиту і пропозиції;
  • показники активності споживачів на первинному ринку;
  • ліквідність нерухомості.

Потенційним покупцям важливо чітко розуміти, що існує величезна кількість особливостей, які необхідно брати до уваги. В даному випадку можна з упевненістю говорити про відсутність точного прогнозу.

Важливо: при виборі квартири в новобудові, покупці самостійно оцінюють персональні сили і фінансові можливості. Нерідко оптимальним рішенням стане звернення до експертів в сфері нерухомості з метою отримання вичерпної інформації на питання, що цікавлять.

Щоб виключити наступ негативних наслідків, перш ніж укладати угоду рекомендується перевірити надійність цікавить забудовника. Тому необхідно упевнитися в наявності:

персонального сайту. Це дозволяє в віддаленому режимі контролювати кожен етап будівництва - вичерпна інформація регулярно викладається на розглянутих ресурсах;
офіційного дозволу на організацію будівельних робіт;
відсутності боргових зобов'язань перед кредиторами та державою зокрема. В даному випадку можна спростувати факт банкрутства з відповідними наслідками;
стабільних продажів в сюжеті багатоповерховому будинку. Це дозволяє з упевненістю говорити про відсутність проблем з фінансуванням.
У комплексі це дозволяє виключити ризики потрапляння на шахраїв і забезпечити собі максимальний захист в правовому полі. Численні відгуки власників квартир в новобудові є цьому підтвердженням.

Етапи проведення операції

Придбання квартири в новобудові здійснюється в кілька етапів:

  • Фінансові інвестиції в будівництво.
  • Прийом нерухомості.
  • Оформлення прав власності.

На початковому етапі здійснюється підписання інвестиційної угоди з обраним забудовником. Для цього потрібен персональний паспорт і ІПН, а також капітал в необхідній сумі. З метою оформлення прав власності необхідно отримати техпаспорт на нерухомість. Для цього потрібно підготувати:

оригінал паспорта та ІПН;
інвестиційну угоду;
додаткову угоду - за умови його наявності;
складений належним чином акт прийому-передачі.

Важливо: вартість оформлення технічного паспорта варіюється в межах 500-2000 гривень. Підсумковий розмір залежить від заявленої площі квартири, а також термінів виготовлення документа.

Щоб знизити ризики допущення помилок при оформленні прав власності, експерти в сфері нерухомості рекомендують звертатися за допомогою до професійних юристів. В результаті це виключає ймовірність настання негативних наслідків.

You have no rights to post comments