15 Февраль 2023

Освітлення квартири світлодіодною стрічкою

103 раз

Освітлення світлодіодною стрічкою на сьогодні не просто популярне. Воно масове. І все це завдяки великій кількості плюсів, які властиві LED-світильникам:

  • Діоди споживають значно менше електричної енергії, ніж класичні лампи розжарювання.
  • Світлодіоди мають тривалий період служби (варіюється від 80 до 100 тисяч годин), відповідно до всіх показників безпеки, вібрацій, стійкості до ударів, пошкоджень.
  • Навіть якщо напруга постійно змінюється, кристали продовжують функціонувати безперебійно, у той час як аналогові джерела штучного світла за таких умов здатні припинити свою роботу.
  • Світлодіодна підсвітка майже не випромінює тепло. Тому вона – чудовий варіант для монтажу в конструкціях із займистих матеріалів і у нішах, де спостерігається обмежена вентиляція.
  • ЛЕД-світильники абсолютно непривабливі для комах, адже у них відсутнє ультрафіолетове випромінювання.

На що зауважити при виборі

Освітлення з використанням діодів підходить для приміщень, виконаних у будь-яких стилях. Це цікаве рішення для вітальні, кухні, дорослої та дитячої спальні.

Замовляючи в інтернет-магазині світлодіодну стрічку теплого світла, потрібно враховувати такі моменти:

  • Дизайнери не рекомендують використовувати для спальні надто потужні світлодіоди. Інакше вони створюватимуть дискомфорт. Адже перед сном краще перебувати у кімнаті з приглушеним світлом. Той, хто любить читати на ніч, може встановити поруч з ліжком настінні бра або настільну лампу з більш потужними лампочками, ніж основне джерело світла. А область біля ліжка чудово прикрасить led стрічка.
  • Вітальня може виконувати відразу кілька функцій. Тому фахівці дизайнерської справи радять використовувати світильники згідно з зоною та функціональністю. Крім стелі, вони здатні зробити акцент на нішах в стінах, картинах, панно та інших елементах інтер’єру.
  • Не можна забувати про хороше освітлення при облаштуванні дитячої кімнати. Воно важливе для формування зору і розвитку малюка в цілому. Тому спальні для молодших членів родини особливо важливо обладнати якісними стельовими приладами і підсвічуванням робочого місця. Додатково підсвітити можна і зону для відпочинку дитини.
  • На кухні гнучка світлодіодна стрічка може обрамляти кухонний фартух, ніші зовні і всередині. Цікаво виглядають підсвічені у нижній частині шафи, розташовані над робочою зоною.

Як підсвітити стелю у приміщенні

Підкреслити естетичність приміщення допоможе монтаж натяжної стелі. Щоб посилити її красу, дизайнери рекомендують використати світлодіодну стрічку на стелю. Вона дозволяє створити різноманітні колірні ефекти.

Гнучкий тонкий виріб з одного боку оснащений розташованими на однаковій відстані світлодіодами. Вони дають світло і практично не нагріваються. Отже, користувачам не доведеться турбуватись про безпеку вінілової плівки.

Вартість світлодіодної стрічки в Україні може здатись високою. Але позитивні сторони, у тому числі її здатність створити у будь-якому приміщенні унікальну атмосферу, того варті.

Світлодіодна стрічка може бути монтована на стелю в інтер'єрі вітальні, робочого кабінету, дорослої або дитячої спальні, санвузла, кухні, домашньої бібліотеки. З її допомогою можна як наповнити кімнату яскравими сяючими вогнями, що радують око всіма кольорами веселки, так і обмежитися класичним білим світлом, яке переважно має загальне джерело освітлення. Кристали допомагають висвітлити весь периметр стелі або ефектно виділити окремі її ділянки.

You have no rights to post comments