03 Сентябрь 2022

Покрокова інструкція укладання тротуарних плиток

82 раз

Укладання тротуарних плиток на міських вулицях виявляється все більш затребуваним.

Вібропресований камінь відрізняється простотою догляду, не пливе в літній період і не може полопатися взимку.

Тротуарна плитка Моноліт-Брук виглядає естетично.

Встановлення покриття ви можете надати професіоналу або здійснити всі роботи своїми силами.

Підготовча область: вибираємо матеріали та прилади

Підготувати схему встановлення доріжки та майданчика, враховуючи план території та багатофункціональності. Стежка з шириною 45 см, враховуючи поребрики з двох сторін, тротуари з підрахунками на заїзд транспортного засобу — 2 і більше метрів.

Підберіть сировину з огляду на багатофункціональність. Це буває вібролитий плитка (найкраще). Розрізняються завтовшки, кольором, формою товарів. Для пішохідних зон краще підібрати плитку до 4 см. Якщо ви бажаєте укладати камінь на проїжджій області, купуйте не менше 9 см, вони не можуть потріскатися від ваги автомобілів. Від вашого підбору залежить вартість облаштування тротуарних плиток.

Потрібно підготувати інструменти для пристрою: рівень з рулетками, болгарки для підрізування плиток.

Розмітка території

Головне скласти план улаштування доріжок, брати до уваги дерева, будови.

Неодмінна умова під час розміток - ухил території. Камінь не може ввібрати воду, тому тала на тротуарах стоять, якщо не подумають про водовідведення. Оптимальним ухилом вважається 1 см площі від житла у бік вулиць. Якщо такого немає, пару градусів ухилу необхідно створювати штучним чином.

Розмітку виконують за допомогою кілочків, на яких відзначають габарити покриттів з огляду на розухи.

Для комбінованої форми доріжку прийнято ділити на області і намічають контури будь-якої зони окремо. Розмітки є важливим попереднім етапом перед тим, як облаштовувати тротуарні плитки.

Підготовка області для облаштування плиток

Для цього потрібно зняти у зазначених зонах верхніх шарів ґрунту. Поглиблення ґрунтується від виду ґрунту. Наприклад, чорнозем рекомендується брати весь, інакше з часом він перегниватиме під плитками і майданчик дає усадку.

You have no rights to post comments