07 Май 2022

Правильна організація електропостачання

464 раз

Електричні щити – види та призначення.

Електрична енергія – невід'ємна складова існування сучасної цивілізації. І від стабільності її подачі від виробника до споживача багато в чому залежить ефективність діяльності та комфорт користувача. Це завдання покладено насамперед на енергогенеруючі компанії, і вони справляються з нею більш-менш успішно. 

Однак для того, щоб користуватися електроенергією, споживач повинен грамотно організувати всю необхідну інфраструктуру. Вона повинна передбачати безпеку для обслуговуючого персоналу та наявність захисного обладнання, що відключає живлення під час перевантажень, коротких замикань та в інших аварійних або позаштатних ситуаціях.

Для спрощення розв'язання цього завдання й встановлюються електричні щити, у яких монтуються всі необхідні компоненти внутрішньої мережі споживача. Тому електрощити є практично у кожному будинку, квартирі, офісі, в адміністративних будівлях та у виробничих приміщеннях. Компанія Італ Техно є одним з авторитетних постачальників такого обладнання та пропонує споживачеві саме те, що потрібне для правильної організації мережі, що живить прилади освітлення, побутові та промислові пристрої, розетки й т. д.

Найбільш популярні види електричних щитів

Розміри та конструкція електрощита визначаються насамперед його цільовим призначенням. Деякі зразки дозволяють монтувати складні системи, що складаються з різнотипного обладнання. До найбільш затребуваних різновидів електричних щитів належать такі моделі:

  • Електрощити, що дозволяють встановити 4, 8, 12 та більше автоматичних вимикачів.
  • Ел. щити, в яких, крім вимикачів, встановлюються електричні розетки, у тому числі з блокуванням.
  • Електрощити, призначені не тільки для монтажу вимикачів-автоматів та розеток, але й для встановлення приладів обліку, наприклад, електро- чи теплолічильників.

З використанням даних виробів може бути влаштований будь-який із наступних вузлів системи енергопостачання:

  • Головний розподільчий щит.
  • Вхідний розподільний пристрій.
  • Поверховий електрощит.
  • Квартирний щит.
  • Щит освітлення.
  • Щит управління.
  • Щит автоматики й т. д.

Гарантія ефективності та безпеки

На вебсайті компанії Італ Техно можна знайти безліч різних виробів, які дозволять швидко та без непотрібних фінансових витрат організувати добре налагоджену та безпечну систему енергопостачання. І що дуже важливо, кожен зразок виконаний у точній відповідності до сучасних вимог і може бути встановлений практично на будь-який об'єкт.

Електрощити легко вмонтовуються. Їх установка не потребує багато часу та сили. Виробником також враховано особливості сучасного обладнання, яке може бути змонтоване у щиті.

Деякі пропоновані вироби мають рівень захисту IP65, достатній для установки електрощита в приміщеннях з високою вологістю. Подібні електричні щити здатні захистити встановлене в них електрообладнання від сильних бризок води, тому можуть ставитися навіть у приміщеннях теплопунктів та підвалах.

You have no rights to post comments