02 Июль 2022

Правильний вибір кондиціонера у Львові в квартиру

340 раз

Для початку є можливість монтажу кондиціонера в житловому приміщенні. Для будь-яких квартир і будинків використовується лише кілька типів таких пристроїв:

1. Настенные кондиционеры

Відмінно підходять для установки в житлових приміщеннях, наприклад, квартирах, котеджах і так далі. Такі пристрої можуть похвалитися своєю функцією нагріву, відмінною фільтрацією, а також величезним вибором на ринку. Недостатки у таких моделей все-таки є, серед яких нерівномірний вплив температури в більших приміщеннях. Вартість моделей даних не така і більша порівняно з усім ринком – близько 20 тисяч рублів;

2. Кассетные кондиционеры

Такі моделі добре підходять для великих приміщень, так як вони здатні рівномірно охолоджувати і нагрівати повітря в таких умовах. Слід зазначити, що монтаж даних системи досить-таки складний і неможливий у тому випадку, якщо в приміщенні немає підвісного потолка. Вартість касетних кондиціонерів на ринку досить висока – в середньому 40 тисяч рублів;

3. Мобільні кондиціонери

Такі пристрої краще всього встановити на дачах, а також в маленьких приміщеннях, в яких немає можливості встановити інші спліт-системи. Такі кондиціонери львів можна легко переносити своїми руками, тому і за монтаж платити не доведеться. Але мобільні спліт-системи досить громоздкі, а також більш шумні в порівнянні з іншими системами. Вартість подібних пристроїв буде приємною для більшості людей – близько 10 тисяч рублів.

Компрессор кондиціонера

Основним плюсом будь-якого кондиціонера у Львіві є, звичайно ж, інверторний кондиціонер. Робота полягає в перетворенні змінного потоку в постійний, а потім і навпаки. Такий принцип роботи дає можливість контролювати частоту обертання двигуна, а також регулювання температурного впливу. Стало зрозуміло, що інверторні моделі відрізняються своєю надійністю та економічністю, але на ринку вони дорожчі на відміну від неінверторних моделей. .

Наличие необходимых режимов

Абсолютно будь-яка спліт-система повинна володіти певними поруч функціями, які повинні задовольняти всі потреби людини для комфортного проживання в приміщенні. Ось кілька найважливіших режимів будь-якого кондиціонера:

1. Обогрівання.
Без таких функцій просто не працювати під час міжсезоння, під час якого за вікном ще все холодно, а в будинку немає отоплення;
2 . Осушення.
Така функція дуже корисна проти поширення плесени в приміщеннях із-за підвищеної вологості, а також допомагає людині легше переносити жару;
3. Вентиляція.
Даний режим необхідний для забезпечення якісної циркуляції повітря у всіх приміщеннях;
4. Очищення повітря.

Воздушний фільтр грубої очистки можна зустріти в кожному кондиціонері, він необхідний для повного блокування пилу, а також інших частинок. Але важливо пам’ятати, що фільтр потребує чистої й виробляти його краще за кілька місяців.

У кожній спліт-системі можна також обнаружити фільтр тонкої очистки, який відмінно справляється з уловлюванням різних запахів, а також пильців. Подібні фільтри потребують більш ретельного очищення та при необхідності підтримати негайної заміни.

You have no rights to post comments