15 Сентябрь 2023

Технічні характеристики та переваги роботи з пінополістиролом

154 раз

Пінополістирол – теплоізоляційний матеріал, який на 90% складається з повітря, має пористу структуру. Дрібні тонкі клітини наповнені газом, тому акумулюється тепло, підтримується температура повітря у приміщенні. На сайті інтернет-магазину «Будінмаг» https://budinmag.com.ua/uteplitel/penopolistirol/ можна купити пінополістирол різних видів для оздоблення приватного будинку, офісного приміщення, квартири й інших об'єктів. Матеріал екологічно безпечний, не виділяє токсинів за умови правильної експлуатації.

Різновиди та характеристики

Пінополістирол класифікується залежно від технології виробництва, тому на ринку представлено декілька варіантів:

  1. Безпресований. У складі використовуються неоднорідні гранули, тому формуються пори розміром 5-10 мм. Високий рівень вологопоглинання – основна технічна перевага.
  2. Пресований. Завдяки використанню пресованої технології створюються герметичні пори. Саме тому матеріал акумулює тепло та запобігає його мимовільному виходу.
  3. Екструдований. Характеризується дрібними закритими порами розміром трохи більше, ніж 0,2 мм. Завдяки цьому підвищується міцність матеріалу, попри його невелику товщину.

Під час вибору категорії пінополістиролу потрібно орієнтуватися на способи застосування, якість обробки, тому що на основі цих параметрів можна виконати поставлені теплоізоляційні завдання. За потреби матеріал комбінується з іншими покриттями для повного захисту від перепадів температури, підвищеної вогкості.

Пінополістирол для внутрішніх і зовнішніх робіт з утеплення

Особливості використання

Пінополістирол створюється на основі полістиролу чи поліхлоридстиролу, який спінюється природним газом для утворення пористості. Вуглекислий газ захищає будівельний матеріал від вологи, формує стійкість до дії вогню, тому пінополістирол ідеально підходить для теплоізоляції.

Матеріал піддається різанню, не потребує обробки країв, тому залежно від способу та місця монтажу можна підготувати деталі для теплоізоляції потрібного розміру. За правильного вибору товщини, структури пінополістиролу він підійде для обробки покрівлі, фундаменту, балконів і лоджій, забезпечуючи стабільний температурний режим під час експлуатації будівлі.

Пінополістирол – це доступний, надійний і якісний матеріал для утеплення, та важливо правильно з ним працювати. Слід дотримуватися рекомендацій виробника та загальних будівельних норм.

You have no rights to post comments