27 Июль 2022

Вибір хорошого електропростирадла: поради від експертів

147 раз

Багато людей дуже потребують теплого, коли на вулиці починається холод. Саме в цей момент переважна більшість починають замислюватися, можливо, пора вже купувати електричне простирадло? Як яку саме вибрати? Характеристик величезна кількість і що потрібно враховувати? Варто розібратися у темі трохи докладніше.

Безпека

Це справді важливий параметр. Багато хто починає задумуватись, чи безпечно спати на електричному простирадлі? Чи битиме вона струмом у разі пошкоджень? Благо переважна більшість моделей на ринку мають дуже невелику напругу. Буквально 12/24 Вт. Тобто, ніякої небезпеки вони не несуть для власника. Однак іноді можна зустріти старіші версії, що мають напругу 110Вт. У цьому випадку справді є небезпека, адже удар струмом буде небезпечним. Саме з цієї причини сьогодні такі моделі просто не виготовляються.

Режими підігріву

Сьогодні покупці віддають перевагу максимальному комфорту, тому дуже важливо наявність регулятора температури. Майже всі сучасні простирадла мають відразу кілька температурних режимів. Чим більший діапазон температури, тим краще. Змінити її можна буде завдяки спеціальному пульту. Багато моделей мають навіть підсвічування.

Розмір

Тут уже все досить легко. Необхідно орієнтуватися на розмір свого ліжка. Якщо це двоспальне місце, варто звернути увагу на 200х175 або 185х150. Полуторне ліжко зазвичай можна застелити простирадлом 150х80 або 130х70. Слід зазначити, що простирадла повинні розміщуватися нижче рівнів подушки. Саме тому розміри такі маленькі. Також важливо врахувати невеликі краї, які будуть розміщуватись на краях ліжка та дивитися вниз.

Дизайн

Тут можна покладатися виключно на свою інтуїцію. В ідеалі необхідно взяти такий варіант, який подобатиметься візуально. Також важливо відзначити, що електричне простирадло дуже важливо накривати зверху звичайним з бавовни.

Матеріал та покриття

Можна вибирати будь-який матеріал. Наприклад, дорожча модель буде зроблена з бавовни. Цей матеріал дуже приємний на шкірі, а також добре пропускає повітря. Синтетика дуже практична. Вона показує довговічність, менше брудниться.

Цінник

Велика кількість моделей дуже доступна для покупців, ось посилання. Однак, незважаючи на низький цінник, залишається висока якість.

У яких виробників купувати?

Сьогодні можна виявити величезну кількість найрізноманітніших виробників, які відрізняються між собою. До дійсно популярних можна віднести такі варіанти:

 • ● NEW KET.
  ● Lux.
  ● Yasam.
  ● Medisana.
  ● Trio.
  ● Shine.

Можна зайти на офіційні сайти, ознайомитись з асортиментом, а також почати робити остаточний вибір. Також там можна знайти інші цікаві товари електрикою. Наприклад, тепле одеяло на додаток або сушарку для взуття. Варто лише ознайомитись із каталогом.

You have no rights to post comments