28 Февраль 2023

Бухгалтер – невід'ємна частина будь-якого підприємства

133 раз

Компанія не може без грамотного керівника, а грамотний керівник не може без хорошого та кваліфікованого бухгалтера. Адже недарма кажуть, що з бухгалтером завжди потрібно дружити, аж надто багато від нього залежить. Історія не знає жодного прикладу процвітаючого бізнесу без тямущого бухгалтера. Сучасні умови ведення бізнесу такі, що не завжди є можливість найняти спеціаліста на постійній основі, та й не завжди в цьому є потреба, особливо якщо компанія зовсім невелика.

Послуги бухгалтера для ФОП та ТОВ у м. Київ надає безліч компаній, головне не помилитися та вибрати по-справжньому надійну та перевірену.

Залучення спеціаліста ззовні

Набагато простіше і вигідніше звернутися до спеціалізованої компанії, яка має у своєму розпорядженні відповідні ресурси. Запрошений бухгалтер приведе документацію до ладу, підготує звітність у суворо відведений та обумовлений термін без втрати якості. Крім того, можете бути впевнені, що вам нададуть абсолютно реальну фінансову картину. Перелік того, що може зробити запрошений спеціаліст:

  • Виправити бухоблік;
  • Відновити податковий та бухгалтерський облік;
  • Максимально зменшити податки, не переступаючи закон;
  • Повністю побудувати бухоблік;
  • Проконсультувати з усіх питань;
  • Перевірити вашого штатного бухгалтера та надати йому всю необхідну допомогу;
  • Навести лад у кадрах;
  • Оптимізувати оподаткування;
  • Ліквідувати всі види підприємств;

І все це, незалежно від того, яку нішу в бізнесі ви займаєте, в якій галузі здійснюєте діяльність.

За та проти залучення бухгалтера на аутсорс

Логічно, що тут є маса переваг, так само, як є і недоліки. Мабуть, найістотніше це можливість економити, адже ви економите зарплату як мінімум одного співробітника. Немає необхідності додаткового контролю та ризики оплати відпустки та лікарняного зведено до нуля. Співпраця із запрошеним фахівцем може мати короткостроковий чи довгостроковий характер, залежно від потреб у його послугах. Самоконтроль такого працівника набагато вищий, ніж у штатного, адже він має чітке розуміння того, що його зарплата залежить виключно від того, скільки сил і зусиль він вкладає в роботу. Якщо з будь-якої причини ПК такого співробітника вийде з ладу, дуже великий ризик втрати даних, а щоб уникнути таких неприємностей, слід звертатися до перевіреної та надійної компанії. Саме такою компанією являється бухгалтерська компанія - Консалтинг Топ (consulting-top.com.ua).

You have no rights to post comments