28 Март 2023

Як забезпечити енергопостачання домівки

181 раз

Сучасне комфортне життя неможливе без використання побутової техніки. Деяка з них важлива для життєдіяльності — наприклад, обігрівачі, освітлювальні прилади, бойлери, плити та холодильники. Позбавити їх постачання струмом — означає отримати чимало проблем. У сьогоднішніх реаліях відключення світла повторюються з певною регулярністю, тому варто подбати про резервне постачання електроенергії, особливо мешканцям приватних будинків.

Як же забезпечити безперебійне постачання електроструму для свого будинку, використовуючи альтернативні джерела живлення. Можна, наприклад, купити зарядні станції в Одесі чи інших містах України, і це — цілком реально. Розберемось, коли саме варто це робити.

Ефективність додаткового постачання електроенергії

Для створення ефективного постачання електроенергією житлового будинку потрібно створити надходження струму для таких пристроїв:

  1. Насоса, який качає воду зі свердловини.
  2. Блоку керування газовим котлом.
  3. Насоса циркуляційного, відповідального за опалення.
  4. Домофона, систем пожежної та охоронної сигналізації.
  5. Холодильника, морозильної камери, нагрівача води, освітлення.
  6. Комп’ютерної техніки, засобів зв’язку, роутера, телевізора.
  7. Побутових приладів: чайника, пралки, плити, пилососа, посудомийної машини, мікрохвильовки, мультиварки.
  8. Електричних інструментів: верстатів, дриля, болгарки, перфоратора тощо.

Електрична техніка перелічена відповідно до необхідності — тобто, найперші — найважливіші, тоді як без останніх можна обходитися протягом кількох годин чи днів. Проте за тривалих відключень електроенергії варто подбати про подачу струму альтернативними джерелами до всіх необхідних приладів житла. Забезпечити свій дім додатковим струмом можна таким чином:

  • встановити джерела безперебійного живлення для окремих електроприладів;
  • купити генератор;
  • придбати портативну міністанцію;
  • встановити сонячні батареї.

Що означає джерело безперервного живлення

Так називають пристрої, які дають можливість не залишати техніку без електроенергії ні на хвилину. Наприклад, батарея підключена до мережі, запасає в собі струм. До неї під’єднано різне обладнання. Під час вимкнення електрики батарея сама стає джерелом струму для домашніх побутових електроприладів. Оптимальний пристрій для цього — портативна зарядна станція. Купити її можна в інтернет-магазині Алло або іншому спеціалізованому торговельному закладі.

Отже, до джерела безперервного живлення варто підключати насамперед ті прилади, яким небажане навіть короткотривале перебування без електропостачання. Це сервери, комп’ютери, модеми та роутери. І поки немає струму, це дозволить техніці безперебійно працювати, що дуже важливо, наприклад, для людей, які працюють за комп’ютером.

Крім того, джерела безперебійного живлення можна підключити до пристроїв з програмним керуванням: системи охоронної сигналізації, блоку керування газовим котлом тощо. Проте, якщо відключення довготривалі та регулярні, то батарея врешті розрядиться, і тоді потрібен генератор.

 

You have no rights to post comments