17 Май 2023

Ефективне застосування затіняючої сітки для саду та городу рекомендації для вибору

275 раз

Вкрай складно обрати ідеальне місце для вирощування тієї чи іншої культури. Одні рослини вимагають постійного сонця, інші ж віддають перевагу тіні чи частковій тіні. Для створення оптимальних умов та захисту від палючого літнього сонця давно створено затіняючи сітки. Розповідаємо про переваги використання затіняючих сіток та їх асортимент. 

Чому варто використовувати затіняючі сітки

Є декілька причин, чому варто придбати сітку для захисту рослин від сонця. 

Почнемо з того, що затіняючі сітки допомагають зменшити інтенсивність сонячного світла, яке потрапляє на рослини. Це допомагає попередити перегрів рослин в жаркі літні дні. Адже перегрів порушує структуру листя та пагонів, що призводить до того, що рослина витрачає ресурси на відновлення, а не на формування врожаю. 

Захист від шкідників. Затіняюча сітка чудово захистить ваш врожай від птахів. Це особливо важливо, коли ви вирощуєте різноманітні ягідні культури. 

Затіняючі сітки можуть допомогти захистити рослини від граду. Це не стовідсоткова гарантія, але ризик пошкодження рослин значно знизиться. 

Також використання затіняючих сіток може допомогти регулювати ріст рослин. Зменшена інтенсивність світла може знизити темп росту рослин, що може бути корисним у випадках, коли рослинам потрібно більше часу для розвитку кореневої системи. 

Загалом затіняючі сітки доступні в різних варіантах і забезпечують різний рівень захисту. Їх можна використовувати як на відкритому повітрі, так і в теплицях. При виборі затіняючої сітки, враховуйте потреби ваших рослин та необхідний рівень захисту.

Асортимент затіняючих сіток на поради з використання

Затінюючі сітки можуть мати різний процент затінення від 30% до 90%. Для вибору правильної сітки потрібно визначити, який процент затінення необхідний для вашої культури. Наприклад, для більшості овочів і тепличних рослин достатньо затінення на рівні 50-60%. Для деяких культур, таких як рози, може бути необхідно затінення на рівні 70-80%.

Найпоширенішими є затіняючі сітки зеленого кольору, рідше використовуються жовті чи червоні, які призначені для прискорення дозрівання деяких овочевих та ягідних культур. 

Затіняюча сітка для дому, фото затіняюча сітка зелена, купити затіняючу сітку від Кліома Сервіс

При виборі затінюючої сітки, також потрібно звернути увагу на міцність і якість матеріалу. Не заощаджуйте на якості, бо недостатньо міцна сітка може рватися від вітру і дощу, що призведе до пошкодження рослин. До того ж краще обрати більш надійний варіант, який можна буде використовувати протягом кількох сезонів. 

Також слід звернути увагу на відстань між вузлами сітки. Якщо відстань між вузлами занадто велика, рослини будуть рости нерівномірно. 

Крім того, слід враховувати висоту культури і відстань від неї до сітки. Якщо культура занадто висока, або відстань до сітки занадто мала, то затінення може бути нерівномірним, що також негативно вплине на розвиток рослин.

В інтернет-магазині Кліома Сервіс ви можете придбати затіняючі сітки з різним відсотком затінення, різної ширини та з посиленими краями для більш зручної та надійної фіксації. У випадку труднощів з вибором, звертайтеся до консультантів нашого інтернет-магазину.

 

You have no rights to post comments