08 Март 2023

На які чинники слід звернути увагу під час будівництва складських приміщень?

1040 раз

Зведення будівництва даного типу – одне з важких завдань, яке обов'язково доставить спеціалістам з логістики величезну кількість проблем. Адже зробити проект та дизайн такого приміщення, який відповідає стандартам сучасного управління – не так просто.

Пересування співробітників та вантажу

Головні дії, які виконуються на складі, слід докладно проаналізувати та розділити на складові процедури:

1. Прийом вантажу;

2. Зберігання товарів;

3. Збір та упаковка продукції;

4. Розвантаження товару;

5. Повернення вантажу;

6. Складання комплектів.

Перед тим як побудувати склад необхідно пам'ятати, що спеціальні площі розраховуються під певну мету.

Однак, найкраще користуватися алгоритмом, яким слідує продукція в самому приміщенні. Проект можна зробити за допомогою спеціальних додатків для вивчення пересування людей. Завдяки цьому методу можна обчислити, де є величезна кількість трафіку.

Доступ до продукції

1. Ця складова залежить від характеру товару. Організація приміщення з великою кількістю рядів відрізняється від керованого безліччю рядів центру, де потрібна величезна кількість проходів, для доступу до будь-якого товару, або запчастини, що займає кілька місць. Щоб заощадити простір, можна встановити стелажі.

2. Доступ до продукції залежить від показників навантаження: якщо людина хоче обробляти різні одиниці навантаження, найкраще включати зону депалетизації та палетизації під час зведення службової споруди. До того ж, у певних сферах (медицина та приготування їжі) необхідно об'єднати зони, що належать до конкретної партії товарів. За допомогою такого способу партії товарів та їх видимість дуже добре контролюються.

Зона зберігання товару

Під час розподілу територій виробничого складу слід не просто постаратися оптимізувати наявний простір за допомогою різних конструкцій (наприклад, стелажів), а й пам'ятати про можливі плани розширення території приміщення.

Від певних заходів, які необхідні для оптимізації робочої території, найчастіше залежить маневреність складу. Але такі автоматизовані рішення є оптимальними для вирішення зазначених питань. За рахунок пересувних конструкцій можна заощадити місце (зменшити кількість проходів).

Пропуск товару

Показник обігу запасів вважається елементом, про який слід пам'ятати під час зведення службової конструкції, т.к. це досить значущий чинник управління адресацією продукції. Необхідно враховувати, що рішення щодо зберігання запасів можуть пристосуватися до перестановки товарів.

Сезонність продукції – це управління спеціальною діяльністю в різних організаціях, тому необхідно своєчасно оцінити основні особливості приміщення при складанні проекту.

You have no rights to post comments