27 Январь 2021

Особливості утеплювальних робіт для приватного будинку

557 раз

Цілком ясно, що будинок який, має мінімальні втрати холоду, здатний бути більш енергоефективним і в цілому надавати набагато більший комфорт, в порівнянні з іншими варіантами. Таким чином, утеплення будинків використання зовнішнього утеплювача для приватного будинку - цілком актуальне рішення, яке дозволить досягти вельми актуальних завдань. Питання полягає тільки в тому, як вибрати утеплювач для зовнішньої частини будинку.

Загальні питання утеплювальних робіт

Спочатку слід зазначити, що справа, звичайно, не тільки в зовнішньому утеплювачі. Слід вважати цей елемент частиною загального комплексу. Тому не потрібно нехтувати й іншими деталями даного рішення.

Зверніть увагу! Досить актуально використовувати тепловізор для того, щоб аналізувати втрати тепла і нівелювати подібні недоліки.

Потрібно зрозуміти, що якщо, наприклад, ви використовуєте якісний зовнішній утеплювач, але існують так звані містки холоду, які проходять через віконні прорізи, то яким би ефективним не був утеплювач, в цілому ефект буде практично незначним. Відповідно, опрацьовувати дане питання потрібно комплексно.

Пінопласт або пінополістирол

Тепер перейдемо безпосередньо до варіантів утеплювача і почнемо з відомого багатьом пінопласту. З основних його властивостей слід відзначити:

  • Універсальність.
  • Доступну вартість.
  • Зручність монтажу утеплювача.
  • Пінопласт є практично скрізь, неважко відшукати і придбати потрібну кількість даного матеріалу для виконання робіт.

Єдина проблема полягає в тому, що багато виробників не дотримуються міжнародні стандарти і норми в процесі створення пінопласту. Тому, якщо купуєте продукцію від невідомого бренду, досить часто можна отримати низьку якість. Крім цього, також під впливом ультрафіолету цей утеплювач починає змінювати свої властивості і характеристики. Відповідно, для зовнішнього варіанту потрібно використовувати відповідний захист, а також перш, ніж використовувати, переконатися, що раннє пінопласт не приходить тривалий період під сонячними променями.

Екструдований пінополістирол

По суті, він являє собою еволюційне продовження пінопласту, має трохи кращі характеристики. Наприклад, не підтримує процес горіння, має більшу щільність і не поглинає вологу, але при цьому і вартість, звичайно, є також більш високою. Хоча гарантія щодо дотримання відповідних стандартів виробником тут не завжди присутній, є можливість придбати неякісний матеріал. Якщо говорити про тривалість експлуатації при нормальних умовах, то тут також період може становити до 70 років.

Скловата і кам'яна вата

Варіанти рулонних матеріалів, які досить зручні у використанні і деяким чином різняться між собою. Наприклад, кам'яна вата не може горіти, на відміну від скловати, тим не менш, проблеми такого утеплювача - поглинання вологи і потреба використовувати спеціальні мембрани для того, щоб відводити непотрібну вологу.

Пінополіуретан

На завершення відзначимо цей матеріал, який є, мабуть, одним з найкращих за своїми фізичними характеристиками і якістю матеріалу, що утеплює ефекту. В цілому при цьому практично повністю відсутні недоліки, напевно, єдине полягає хіба тільки у високій вартості, а також в деяких особливостях монтажу. Хоча в цілому якщо хочеться отримати дійсно якісний варіант утеплювача, то пінополіуретан є чудовим рішенням. При цьому потрібно визнати, що і попередні варіанти зовсім не говорять про низьку якість, просто пінополіуретан тут дійсно багато в чому перевершує інші варіанти.

You have no rights to post comments