31 Июль 2022

Особливості робіт із покрівлею

51 раз

Покрівельні типи робіт є однією з найважливіших варіантів будівництва, пов'язану зі сферою будівлі, капітального ремонту.
У роботах передбачається облаштування дахів будівель, будівель із листовими та рулонними матеріалами.
А ви знаєте, що головною функцією даху є захисні функції, покрівля допомагає від негоди?

Під час будівництва використовуються точні технології, власникам потрібно знати, що є у складі покрівельної роботи.

Різновиди

Існує кілька варіантів робіт

Можна виділити такі варіанти, як:

  1. Розбирання старих дахів. Такі типи робіт зазвичай виконують при ремонті старої споруди або проведенні капітального виду роботи.
  2. Конструкцію можуть демонтувати частково чи повністю.
  3. Пристрої, що мають усередині норовливу систему. Призначена для встановлення норовливої ​​системи, що несе конструкції в покрівлі. Збирається із спеціальних брусів.
  4. Покрівельний пиріг. Так називається структура багатошарового типу, що включає всередині структури обов'язкові шари із вбудованими утеплювачами.
  5. Пристрій із водостічної системою. Такий варіант зазвичай комплектується завдяки додатковим видам елементів, які відповідають стилю та дизайну покрівельних покриттів.

Етапи робіт

Важливо! Перед тим, як почати виконувати покрівельні роботи, потрібно, як слід підготуватися до цього процесу, придбати певні інструменти для роботи.

  1. Спочатку необхідно намалювати на картоні схему майбутніх робіт. Необхідно мати пристрій, щоб зміцнити бетонну основу. Стяжку наносять на зону перекриття.
  2. Наноситься пристрій із пароізоляційним шаром. Такий шар зазвичай виготовляється із спеціальної мастики, можна використовувати рулонний матеріал, який укладається у два-три шари.
  3. Далі відбувається монтування гідроізоляційного укладання. Її настилають за допомогою підкладки, довжина нахльосту понад 15 см.

Насипають шар із дренажем і додають утеплювач. Для цього використовують монолітні плити із сипучою консистенцією.
Простіше займатися монтажем плоских дахів, зі скатним варіантом можуть виникнути проблеми, краще звернутися до фахівця.
Але потрібно пам'ятати, що монтаж будь-яких дахів вимагає суворе дотримання певних технологій.

Якщо припустити навіть невеликий промах, може відбутися порушення герметичності.

Як знайти компанію?

Якщо не знаєте, як правильно проводити покрівельні роботи, краще звернутися за допомогою до спеціалізованої бригади, яка за короткий проміжок часу зможе швидко скласти схему та зробити всі необхідні роботи.

Довіряйте професіоналам, адже від міцності даху залежить надійність всієї будівлі.
Перед тим, як звернутися до компанії, прочитайте відгуки замовників, перегляньте приклади робіт (якщо вони є в галереї), а також хороша фірма повинна працювати на ринку надання будівельних послуг більше 10 років, мати ліцензію та інші документи, що дозволяють діяльність.

You have no rights to post comments