15 Декабрь 2022

Оригінальний одяг та підробка. Як відрізнити.

221 раз

Одяг та аксесуари відомих брендів користуються великим попитом, але дуже схильні до несумлінної практики, в першу чергу, пов'язаної з масовим виробництвом підробок. На жаль, їх жертвами найчастіше стають спокушені низькою ціною покупці, які наважуються на покупку, не розуміючи, що отримують не оригінальну продукцію.
Ефект твіда передбачуваний. Одяг, що видає себе за брендовий одяг, швидко втрачає свої властивості або колір, легко ушкоджується. Сумочки втрачають гудзики, а металевий логотип швидко стає тьмяним та непривабливим. Крім того, є й інші проблеми, які значно ускладнюють отримання задоволення від новопридбаних речей.

Поради, які допоможуть вам дізнатися, чи є одяг оригінальним

Як виявилося, залишатися напоготові (і передбачливо) — найкраще рішення у цьому випадку. Звичайно, не варто купувати «наосліп», орієнтуючись лише на привабливу ціну. Це найголовніша зброя всіх компаній і людей, які пропонують товари, які лише вдаються до оригінальних. Отже, щоб не потрапити на вудку, потрібно уважно дивитися на річ, яку ви хочете купити. Спочатку перевірте:

  • використовувані матеріали;
  • як зробити логотип;
  • розташування та якість швів;
  • відгуки інших клієнтів.

Нижче наведено детальну інформацію щодо окремих елементів, завдяки яким вам буде простіше відповісти на питання, як перевірити справжність одягу. Те саме стосується сумочок.

Як розпізнати підробки? Перевірте шви

Почнемо з елемента, який найчастіше не береться до уваги непоінформованими споживачами. Це шви. Підробки виглядають інакше? Так!

Ви повинні пам'ятати, що шановні бренди приділяють велику увагу підтримці високої якості продукції. Це стосується всіх, навіть найдрібніших елементів. Рівні шви навколо кишень і на ґудзиках, колір, підібраний до матеріалу, відсутність ниток, що стирчать, та інших дефектів – ось визначальні ознаки оригінальності одягу.
Що стосується підробок, то вони зазвичай виготовляються масово і за собівартістю. Значна економія досягається переважно за рахунок неякісних матеріалів, а також використання застарілих виробничих систем. А це, у свою чергу, збільшує ймовірність будь-яких нерівностей та помилок.

Так що, якщо ви ставите питання, як відрізнити підробку, перевірте, щоб шви місцями не потерлися, щоб вони були рівними у всіх місцях (особливо у важкодоступних місцях) і щоб їх колір був однорідним. Хоча цей метод займає деякий час, він напевно того вартий. Завдяки йому можна не витрачати гроші на те, що немає нічого спільного з оригіналом.

Як перевірити, чи оригінальний одяг? Зверніть увагу на матеріал
Не можна заперечувати, що матеріали, використовувані у процесі виробництва, впливають на кінцеве якість конкретного продукту. Що ж, у тому випадку ви можете бачити (і відчувати), що продавець намагається продати вам підробку. Тому їхній аналіз є гарною відповіддю на питання, як перевірити справжність сумочки, одягу та взуття.

You have no rights to post comments